+90 (312) 395 80 48

info@ertupaslanmaz.com.tr
İvedik Org. San. 22. Cad. 1471. Sok. No:40 Ostim-Ankara/TÜRKİYE

Ertu Paslanmaz Paslanmaz Çelik Merdiven Korkuluk Sistemleri

1998 yılından bu güne paslanmaz çelik sektörü içinde bulunmaktayız. Ertu paslanmaz çelik adı ile kurduğumuz firmamızla Ankara Ostim İvedik Organize Sanayisinde faaliyet göstermekteyiz ve Türkiye'nin her noktasına hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Orta ölçekli bir firma olmamıza rağmen kurulduğumuz ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem sayesinde kısa sürede gelişerek sektörün tanınmış ve önde gelen firmaları arasında yerimizi aldık. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için zamanı ve yeni eğilimleri takip ediyor kendimizi yeniliyor ve her geçen gün gelişmeye devam ediyoruz.

Uzman kadromuz ve teknik ekipmanlarımız ile en hızlı ve en iyi hizmeti hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle siz değerli müşterilerimize sunmayı amaç edindik, Ertu paslanmaz olarak biz işin başında olduğu gibi işin bitiminde ve sonrasındada sizinleyiz çünkü biz bir defalık değil uzun yıllar sizlere hizmet vermek istiyoruz. İhtiyaçlarınızı doğru algılıyor standart çözümler yerine size özel çözümler üretiyoruz.